Rungu Systems partnerem Lenovo

Lenovo jest wiodącym dostawcą serwerów x86 dla centrum danych. Oferuje systemy rack, tower, blade, systemy gęste i konwergentne, portfolio serwerów Lenovo zapewnia doskonałą wydajność, niezawodność i bezpieczeństwo, niezawodność i bezpieczeństwo.

Lenovo oferuje również pełną gamę rozwiązań sieciowych, pamięci masowej, oprogramowania rozwiązań i kompleksowych usług wspierające potrzeby biznesowe w całym cyklu IT.

Red Hat, Nutanix i Lenovo zapewniają certyfikowane rozwiązanie rozwiązanie oparte na Kubernetes na HCI do budowania, skalowania i zarządzania natywnymi dla chmury aplikacjami z centrum danych do chmury i na brzeg sieci. edge. Rozwiązanie łączy wiodące platformy open source Red Hat z wiodącymi rozwiązaniami Lenovo i Nutanix w zakresie sprzętu klasy enterprise i rozwiązaniami infrastruktury hiperkonwergentnej oraz zarządzania infrastrukturą (Software Defined DataCenter).

Dzięki rozwiązaniu Lenovo ThinkAgile HX z Red Hat OpenShift z oprogramowaniem Nutanix HCI można obsługiwać najbardziej krytyczne aplikacje, gdziekolwiek trzeba je wdrożyć, przyspieszyć czas uzyskania wartości i poprawić zwrot z inwestycji. z inwestycji.